KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 13857145

nr 1385 7145

Pasteller

2 st, L Smidt, Väderkvarn & Landskap. Signerade. Motivet: 18x12 & 12x18, yttermått inklusive ram: 37x31 & 31x36 cm

måndag 22 mars 2021
kl 20:51:08